Beyaznevresim'e Hoşgeldiniz

Üretici ile toptan alıcıyı aynı platformda buluşturuyoruz böylece gerçek üreticiden dilediği ürünle ilgili fiyat alabilmesini sağlıyoruz.

Beyaz Nevresim 2005 yılında ağırlıklı Otel Tekstili ve Hastane tekstili ürünlerinin üretim ve satışı ile ticari hayatına başlamıştır. Otel tekstili firmaları içinde yer alan firmamız zaman içerisinde ürün çeşitliliği arttırmış olan firmamız Türkiye’nin 81 iline, yurtdışına toptan ve perakende satış yapmaktadır.

Ürün yelpazemiz içerisinde ; Otel Tekstili Ürünleri ve Hastane Tekstili başta olmak üzere Otel Buklet Malzemeleri, Otel Yatakları, Otel Terliği, Sabo Terlik, Silikon Yastıklar, Ortopedik Yastıklar, Yatak Koruyucu Alez, Yurt toptan battaniye, Yurt Çarşafları, Yurt Nevresim Takımı, Toptan Nevresim Takımı, Ameliyathane Formaları, otel battaniyeleri, Hastane ucuz nevresim Takımları, Otel Nevresim Takımı, toptan alez, Havlu ve Bornozlar ile diğer pekçok ucuz havlu ürünlerin toptan ve perakende satışını yapmaktayız. Toptan otel tekstilinde sunduğumuz iddalı fiyatlar ile kaliteyi ve uygun fiyatı bir araya getiriyoruz..

1.2Bin

Ürün Çeşiti

14Bin

Aktif Müşteri Sayımız

150Bin

İnternet Alışverişi

1M

Ticaret Hacmi

Dünden Bugüne Firmamız

journey1
2005 Yılında Kurulduk
Polat Tıbbi Tekstil firması Zekeriya Polat tarafından kuruldu. Öncelik üretimi hastane tekstili üzerine olmuştur.
journey1
Hastane Tekstili ile başladık
Devlet ihalelerinin bir kısmında yer aldık. Ayrıca kendi ürünlerimize perakende müşteriyle buluşturduk.
journey1
Otel Tekstili Üretime Başladık
Standart otel nevresim takımı üretimine başladık.
journey1
Otel Tekstili Ürünlerimizi Çeşitlendirdik
Otel tekstilinde sadece nevresim takımının dışına çıkıp yorgan, yastık, havlu üretimine başladık.
journey1
İhracat Vakti
Özellikle hastane tekstili ürünlerimizde ihraç ederken gereken evrakları tamamladığımız zorlu sürecin ardından ihracatımıza başladık.
journey1
Yerli Malı Sertifikamızı Aldık
Ürünlerimizi yerli üretim olduğunu kanıtlayan yerli üretim belgesini almaya hak kazandık. Ayrıca Polat Tıbbi Tekstil çatısı altında 5 markamızın tescilini gerçekleştirdik.

Referanslarımızdan Bazıları

Otel tekstili iş bölümümüzde çalıştığımız firmalardan bir kısmı listelenmiştir.

Kategoriler